PROČ PŘIJÍT PRO NOVÉ BRÝLE PRÁVĚ K NÁM ? 

1.  MÁME VELKÝ VÝBĚR OBRUB VE VŠECH CENOVÝCH RELACÍCH

2. GARANCE NEJLEPŠÍCH CEN V OKOLÍ A STÁLE PROBÍHAJÍCÍ AKCE

3. KVALITNÍ PRODUKTY OD OVĚŘENÝCH ČESKÝCH A EVROPSKÝCH DODAVATELŮ

4. VELMI RYCHLÉ ZHOTOVENÍ (BĚŽNĚ KOLEM 24-48 HODIN)

5. ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS BEZ ZBYTEČNÝCH VÝMLUV A DOTAZŮ (NEPOTŘEBUJEME DOKLADY O KOUPI ATP., ČASTO ŘEŠÍME I V RÁMCI ZÁRUKY POŠKOZENÍ NA KTERÉ SE ZÁRUKA NEVZTAHUJE)

6. S VÝBĚREM VÁM BUDE POMÁHAT VŽDY ZKUŠENÝ A OCHOTNÝ OPTIK, OPTOMETRISTA

7.  SNAŽÍME SE VYJÍT ZÁKAZNÍKOVY VŽDY VSTŘÍC A POMOCI VE VŠECH OHLEDECH :)

8. PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY, SODEXO A BENEFITY !


"Jmenuji se Přemysl Gregor a optice se věnuji již od svých patnácti let. Mám za sebou více jak 10 let praxe v optice, několik kurzů optometrie a více jak 8000 zhotovených brýlí. V optice ve Strašnicích mě potkáte v tuto chvílí poměrně často :) "

Přemysl Gregor -jednatel Roden Optik

NADSTANDARDNÍ SLUŽBY :

- POKUD MÁTE VYSOKÉ DIOPTRIE A NEJSTE SI JISTI JAK BUDOU ČOČKY VE VAŠICH BRÝLÍCH VYPADAT, MŮŽEME VÁM NA MÍSTĚ PROVÉST VELMI PŘESNOU KALKULACI OKRAJOVÝCH SIL RŮZNÝCH TYPŮ ČOČEK, PŘESNĚ VÁM UKÁŽEME JAK BUDE ČOČKA V OBRUBĚ SILNÁ A JAKÉ JSOU MOŽNOSTI UMÍSTĚNÍ ( PŘEDSAZENÍ ATP.)Pomůžeme Vám vybrat brýle a nejdůležitější je, aby tento proces byl pro Vás co nejpříjemnější. Chápeme, že někdo potřebuje na výběr delší dobu, někdo ví zase hned :) 

U nás v optice, Vás bude obsluhovat vždy vystudovaný optik nebo optometrista se zkušenostmi, příjemným a ochotným vystupováním a velkou trpělivostí :) 


Roden Optik- oční optika
 
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!